Tatry - po raz pierwszy! - Fotografia komercyjna i artystyczna - Mirosław Żak

Tatry - po raz pierwszy!

Witajcie na moim przy-portfoliowym blogu!

Postanowiłem porzucić blogspota (być może na chwilę, a być może już na zawsze), aby od teraz wszystko mogło być w jednym miejscu, a nowe notki będą również selektywnie zasilać w zdjęcia moje fotograficzne portfolio – tak by to było zawsze aktualne.

Fotograficznie – ostatnio dzieje się bardzo wiele. Głównie w ramach mojej pracy w Muzeum Narodowym, ale nie tylko… To wszystko sprawia, że moja głowa pełna jest nowych inspiracji, celów i fotograficznych zadań. Na realizację planów (mam nadzieję) przyjdzie pora. Póki co, dla złapania oddechu udało się wreszcie uciec w ukochane góry. Co prawda pogoda nie była naszym sprzymierzeńcem do górskiej wspinaczki i w czasie, gdy z kolegą byliśmy na przełęczy między Giewontem, a Kopą Kondracką – w Zakopanym miało miejsce potężne oberwanie chmury, ale jak wiadomo – nieprzyjazne chmury, są często wyjątkowo fotogeniczne, więc absolutnie nie mogliśmy narzekać…

Zapraszam!

PS: Równolegle notki i zdjęcia publikowane będą przynajmniej przez jakiś czas jeszcze na moim starym blogu na wszelki wypadek, gdybym się rozmyślił. :)